Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


23.12.2020

Підводимо підсумки, будуємо плани на майбутнє

    22 грудня завідувач сектора інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей Тетяна Ємельяненко взяла участь в онлайн-вебінарі за участю Представництва ЄС в Україні, який організувала команда проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
    З привітальним словом до учасників вебінару звернулася Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, яка акцентувала увагу на тому, що у фахівців бібліотек для дітей та юнацтва, з якими Представництво ЄС в Україні активно співпрацює вже два роки поспіль в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», є чому повчитись.
    Тетяна Ємельяненко презентувала досвід обласної бібліотеки для дітей з популяризації куточка ЄС та проведені заходи до Дня Європи в Україні.
    Модератор заходу, координатор проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», Людмила Кудіна, розповіла про досягнення дитячих та юнацьких бібліотек України в рамках реалізації Проєкту у 2020 році та основні напрямки діяльності в цьому напрямку у 2021 році.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції