Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.01.2017

Зимова мозаїка

11 січня 2017 року працівники відділів обслуговування Сумської обласної бібліотеки для дітей провели першу зустріч у новому році з дітьми, які знаходяться на лікуванні у Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Діти та їх батьки з задоволенням стали учасниками зимової мозаїки «Морозенків дивосвіт». Маленькі пацієнти Центру завзято відповідали на питання вікторини «Загадки Діда Мороза», прослухали «зимові» вірші під час поетичної стежини «Усе навколо ніби в самоцвітах», різдвяну легенду «Золоте павутиння», згадали народні прикмети та прислів’я, пов’язані з зимою, під час народознавчої хвилинки та з задоволенням познайомилися з книгами з фондів бібліотеки про зиму, святкування зимових свят тощо.

Але найбільше всі чекали лялькову виставу «Різдвяна казка» у виконанні бібліотечних працівників, яка познайомила маленьких глядачів з героями народного фольклору, традиціями зустрічі Нового року і святкування Різдва та нагадала про незаперечність перемоги добра над злими силами.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов