Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


30.09.2020

Їх долі і стежки через Сумщину пролягли

     На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2020 рік з липня по вересень 2020 року серед бібліотек Сумщини, які надають інформаційні послуги користувачам-дітям, проводився обласний тур Міжнародного дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ».
    На розгляд обласного журі надійшло 25 малюнків дітей, які відобразили в своїх роботах свої мрії, відношення до майбутнього планети, до миру на Землі.
    Оцінювало творчі роботи дітей компетентне журі у складі голови Сумської обласної організації Національної спілки художників України Івана Гапоченка, викладача Сумської міської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка Любові Ярцової, старшого наукового співробітника Сумського обласного художнього музею ім. Н.Онацького Ганни Святець, директора та провідних фахівців обласної бібліотеки для дітей.
    Із задоволенням повідомляємо, що переможцями обласного туру Міжнародного дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ» стали:

у віковій категорії 1-4 класи
    Крупіна Дар’я (Сумська обласна бібліотека для дітей)
    у віковій категорії 5-8 класи
    Москаленко Альона (Конотопська центральна дитяча бібліотека)
    у віковій категорії 9-11 класи
    Шульга Аліна (Рогінська сільська бібліотека, Роменський район)

    Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших перемог, адже їх роботи надіслані до Національної бібліотеки України для дітей для подальшого змагання.
    Щиро дякуємо Івану Гапоченку, Любові Ярцовій і Ганні Святець за плідну співпрацю під час визначення переможців.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції