Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


28.09.2020

     Останній вересневий день – свято усіх працівників бібліотечної ниви і тих, хто пожинає її щедрі плоди, свято великої бібліотечної родини і багатомільйонної читацької аудиторії. Протягом тисячоліть бібліотеки є осередками духовності нації, зберігачами культурних скарбів людства, важливою ланкою в ланцюзі історії, зв’язком між різними поколіннями. Роль бібліотек не можна переоцінити.
    З нагоди професійного свята в Сумській обласній бібліотеці для дітей з 28 вересня по 02 жовтня проводиться Тиждень бібліотеки «Цей дивосвіт – Бібліотека». Зазвичай, щорічно, в цей день бібліотека заповнена веселим дитячим сміхом, адже для дітвори готувалися активні пізнавально-розважальні заходи, театралізовані дійства за участю літературних героїв, ролі яких майстерно виконували бібліотекарі. А бібліотечні фахівці отримували привітання з нагоди свята за відданість бібліотечній справі, креативність, творчі знахідки, любов до книги і до ЧИТАЧА.
    Умови сьогодення внесли значні корективи в святкування цього дня. Але свято залишається святом!!!
    Пропонуємо вам, наші дорогі користувачі, маленькі й дорослі, в рамках Тижня «Цей дивосвіт – Бібліотека» здійснити віртуальну екскурсію бібліотекою «Знайомтесь! Дім, де зберігається дитинство», познайомитися з віртуальною бесідою-порадою «Перший крок у світ книжок», віртуальним дайджестом «Цікаве про бібліотеки», літературним калейдоскопом «Таємниці на книжковій полиці», переглянути слайд-презентацію «Храм знань, мрій, чудес», слайд-хронограф «Вічне джерело натхнення», чудові книжкові виставки – «Лабіринтами дитячих творів», «Чарівний ланцюжок книжок», «Вічне джерело натхнення», а також стати глядачами відеосалону «Моя улюблена книга», який познайомить вас із презентаціями та буктрейлерами учасників обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ».
    А бібліотекарі, в свою чергу, переглянувши промо ролик «Вітаємо улюблену бібліотеку» від користувачів бібліотеки та вихованців навчально-виховного комплексу «Просперітас», отримали натхнення і творчий поштовх на майбутні справи задля процвітання Бібліотеки, популяризації її величності Книги та любові до нашого рідного Читайлика.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції