Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


24.09.2020

Вчимося онлайн

    На виконання наказу Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Сумської обласної державної адміністрації 24 вересня п.р. на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено друге заняття обласної онлайн-школи «Вчимося онлайн!» – тренінг «Етика і грамотність у медіапросторі. Кодекс вихованого блогера». Мета проведеного заходу – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників області, які надають послуги дітям, з питань впровадження комп’ютерних технологій у бібліотечні процеси.
    З вітальним словом до учасників віртуального професійного зібрання звернулася головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Сумської обласної державної адміністрації Ольга Мальченко, яка акцентувала увагу на тому, як важливо сьогодні бібліотечним працівникам бути медіаграмотними, вчитися жити в сучасному медіапросторі, розрізняти види інформації, вміти її аналізувати, сприймати і передавати її, а також побажала цікавого і корисного навчання, легкого засвоєння матеріалу і вміння застосовувати отримані знання у щоденній роботі.
    До участі в тренінгу залучилися фахівці дитячих бібліотек області, центральних районних, публічних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад.
    Що таке медіаграмотність, сучасне медіасуспільство, як відрізнити фейки від достовірної інформації, як дотримуватися власної безпеки в соціальних мережах, що таке блог, чим відрізняється блогер від журналіста, як подати інформацію, щоб зацікавити користувача, розповіли фахівці сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Тетяна Ємельяненко та Ганна Свистюла. Доповненням до тренінгу були відеоролики «Медіавакцина. Твоє щеплення проти маніпуляції» і «Як розпізнати маніпуляції в медіа» та електронна презентація по даній темі.
    Всі слухачі Школи отримали домашнє завдання – знайти в соціальних мережах фейки або недостовірні інформації.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції