Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


10.09.2020

Я люблю спорт

    Як часто ми чуємо, що займатися спортом – це корисно? Постійно! І це правда, бо вправи дарують нам здоров’я. Та спорт може стати ще й захопливим мистецьким об’єктом і подарувати неймовірні емоції! В цьому переконалися відвідувачі Відділення денного перебування «Спільнота» ТЦ «Берегиня», яких фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей 10 вересня 2020 року запросили до арт-простору «Я люблю спорт».
    Завдяки творам живопису та скульптури, які відображають популярні та улюблені види спорту, ми отримали можливість «відвідати» різні часи та країни, дізналися про те, що спочатку олімпійські медалі були без стрічок і вручалися прямісінько в руки переможцю, а 1960 року в Римі вперше виготовили тоненькі ланцюжки у вигляді гілочки оливи; обрали для кожного казкового героя свій вид спорту: Котигорошко – метання списа чи молота, Колобок – біг з перешкодами, три поросятка – синхронне плавання, Снігова Королева – всі зимові види спорту, крім хокею, Круть та Верть – теніс, бадмінтон тощо.
    Підводячи підсумок зустрічі, домовилися 12 вересня – День фізичної культури і спорту України – розпочати з ранкової гімнастики!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції