Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


27.08.2020

Лідера читання 2020 визначено

    26 серпня 2020 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей підбито підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ», який проходив з липня по серпень п.р. на виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2020 рік.
    16 учасників (учні 5,6,7 класів) з дитячих бібліотек області представили на розгляд обласного журі свої роботи (буктрейлери та електронні презентації), створені за мотивами улюблених творів. 26 серпня в онлайн-режимі учасники Конкурсу презентували членам журі візитні картки «Лідера читання» і відповідали на питання літературної вікторини. Надзвичайно вразила креативність, індивідуальність, творчий підхід, обізнаність і відповідальність, з якою підійшли діти до створення електронних презентацій і буктрейлерів, популяризуючи своїми роботами привабливий образ та імідж книги і читання.
    Надскладне завдання стояло перед членами журі. Адже всі діти, які читають книгу, вже є лідерами і переможцями!!! За рішенням обласного журі переможцем Конкурсу стала читач Роменської центральної міської дитячої бібліотеки Дарина Несин. Саме вона виборола почесне звання «Лідер читання» Сумщини, з чим ми її щиро вітаємо і бажаємо подальших успіхів!!! А ще Дарина візьме участь в онлайн-фіналі Конкурсу, який відбудеться на початку вересня під назвою «Шоу ПЕРЕМОЖЦІВ», та разом з переможцями з інших областей увійде до складу національного дитячого журі Міжнародної премії IBBY.
    Не можемо не відмітити Настю Белахіну (Шосткинська центральна районна бібліотека для дітей), Марію Кобичеву (Сумська обласна бібліотека для дітей), Настю Літер (Великописарівська центральна дитяча бібліотека), Платона Савицького (Глухівська бібліотека для дітей), Ганну Тимошенко (Конотопська центральна дитяча бібліотека) та Тимура Усманова (Тростянецька дитяча бібліотека-філія), які підкорили членів обласного журі Конкурсу своєю щирістю, ерудованістю, начитаністю, розумінням потреби читати.
    Ми пишаємося нашою юною читаючою спільнотою. Ми дякуємо всім і кожному за любов і відданість ЇЇ Величності КНИЗІ.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції