Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


29.07.2020

Вчимося онлайн

    На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації 29 липня п.р. на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено перше із запланованих на 2020 рік занять обласної онлайн-школи «Вчимося онлайн!» – тренінг «Створення друкованих видань у програмі «Microsoft Publisher». Мета проведеного заходу – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників області, які надають послуги дітям, з питань впровадження комп’ютерних технологій у бібліотечні процеси.
   З вітальним словом до учасників заходу звернулася головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Ольга Мальченко, яка передала всім від начальника управління культури Олени Мельник слова щирої вдячності за відданість професії та побажання цікавого і корисного навчання, легкого засвоєння матеріалу і вміння застосовувати отримані знання у щоденній роботі.
     До участі в тренінгу залучилися фахівці дитячих бібліотек області, центральних районних, публічних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад.
    Як створювати друковані видання, а саме – електронні чи друковані газети, буклети, календарі, листівки, грамоти та інші види, розповіли фахівці сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Тетяна Ємельяненко та Ганна Свистюла, які познайомили слухачів Школи з медіапроєктом «Буквоїд». Це електронна газета обласної бібліотеки для дітей, за створення якої провідні фахівці бібліотеки отримали І місце та Дипломи під час дистанційного навчання на тему «Журналістика в бібліотеці: базові навички», організованому Харківським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації. Доповненням до тренінгу була слайд-презентація.
     Всі слухачі Школи отримали домашнє завдання – створити будь-яке друковане видання в цій Програмі.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції