Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


20.07.2020

Світ дивовижної природи вчимося разом берегти

    На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників, розповсюдження кращого досвіду роботи 16 липня 2020 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено обласний вебінар «Світ дивовижної природи вчимося разом берегти», до участі в якому залучилися фахівці бібліотек області, які надають послуги користувачам-дітям.
    Вебінар відкрила завідувач відділу інформації та маркетингу Наталія Нагорна, яка привітала учасників, побажала всім плідної праці, нових знань і креативних планів на майбутнє та надала методичні поради з питань формування екологічного світогляду користувачів-дітей.
    Завідувач відділу обслуговування користувачів молодшого віку Лідія Драніченко у своєму виступі «Екологічне виховання – важлива складова взаємодії дитини з природою» наголосила на тому, що екологічна освіта та екологічне виховання повинні бути у безперервному навчально-виховному процесі, який починається з самого дитинства і продовжується усе життя, та підкреслила, що необхідно вчити дітей розуміти природу так, як ми вчимо їх любити книги, розвивати любов до рідної землі.
    Із досвідом роботи екологічного гуртка «Світлячок» поділилась у своєму виступі «Світ дивовижної природи вчимося разом берегти» провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів молодшого віку Оксана Ругаль. Кожне засідання гуртка – це пізнавальні заходи, на яких діти знайомляться з актуальними проблемами екології, поглиблюють знання з природознавства, формують власну екологічну культуру.
    Всі виступи супроводжували електронні презентації.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції