Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


08.06.2020

А подвиги Івана Кожедуба піднесли, земле, до висот тебе…

    8 червня – знаменна дата в історії Сумщини. В цей день народився великий українець, наш видатний земляк, тричі Герой Радянського Союзу, льотчик-ас, маршал авіації Іван Микитович Кожедуб.
    У кожного льотчика-аса є свій, притаманний лише йому одному, почерк у небі. Був він і в Івана Кожедуба. Літаком Іван Микитович володів віртуозно, міг керувати ним навіть із заплющеними очима. Всі його польоти були каскадом різноманітних маневрів. «Точний маневр, приголомшлива стрімкість атаки та удар на гранично короткій дистанції», – так Кожедуб визначав основу повітряного бою.
   До 100-річчя від дня народження нашого земляка фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей підготували відеоролик «Повітряний ас» та організували книжкову виставку «Підкорювач неба», на якій представлено документи, що розповідають про бойові подвиги І.М. Кожедуба, його повоєнне життя.
   Сьогодні для кожного з нас життєвий і бойовий досвід Івана Микитовича, його відношення до льотної справи, любов до рідної землі – це приклад бездоганного виконання службового обов’язку, чесного служіння Батьківщині та своєму народу.

   Пишаймося славетним земляком!

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції