Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


02.06.2020

Мріємо, малюємо, перемагаємо!!!

   З 18 по 29 травня за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей було проведено Всеукраїнський конкурс дитячого фотомалюнка «Мрійник року», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. До головної дитячої бібліотеки країни надійшло близько 2-х тисяч робіт, справжнього різноманіття дитячих мрій. За умови Конкурсу переможців визначали методом «народного голосування», тобто кількістю вподобань. Але найкращих обирали професійні художники, які звертали увагу на оригінальність виконання та відповідність тематиці.
    До Конкурсу долучилися і талановиті діти Сумщини – користувачі обласної бібліотеки для дітей і бібліотек м. Охтирка, Глухів, Конотоп, Білопільського, Великописарівського, Недригайлівського та Конотопського районів.
   З задоволенням повідомляємо, що одним із переможців Конкурсу став Станіслав Некула (с. Привокзальне Конотопського району Сумської області), з чим ми його і вітаємо!!!
   Малюнок Станіслава «Мрію стрибнути з парашютом» разом із роботами інших переможців буде розміщено у трeтьому номері професійного науково-практичного журналу «Бібліотека у форматі Д».
   З деякими роботами дітей можна ознайомитися, переглянувши фотоколаж «Мрійник року». Просимо вибачення, якщо хтось не побачить свій малюнок, адже із двох тисяч робіт складно було відібрати учасників з Сумщини.
   Отож, мріємо і втілюємо свої мрії у життя.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції