Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


01.06.2020

Веселковий світ дитинства

    
    Для бібліотеки це справжнє свято, адже понад 60 днів в приміщенні була абсолютно незвична атмосфера тиші. А головне, що дуже сумували чудові книги, позбавлені можливості бути перечитаними дітворою!!
   Вже багато років поспіль до Міжнародного дня захисту дітей фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей на майданчику перед бібліотекою проводили для своїх юних користувачів театралізовані літературно-музичні дійства. Юних користувачів вітали зі святом літературні герої, ролі яких майстерно виконували бібліотекарі, проводячи цікаві розважальні ігри, конкурси, вікторини.
   Рік 2020-й вніс свої корективи, але свято і привітання не відміняються. Пропонуємо переглянути електронну презентацію «З міжнародним днем захисту дітей!» і поринути у найпрекраснішу мить нашого життя – Дитинство!
   Бажаємо всій дітворі чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих і надійних друзів, а дорослим, серця яких сповнені любові до дітей, – наснаги і мудрості!!!

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції