Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


29.05.2020

Щиро вітаємо з ювілеєм!

    29 травня відзначає свій ювілейний день народження давній і вірний друг Сумської обласної бібліотеки для дітей та її юних шанувальників Анна Коршунова.
    Анна Євгенівна – відома українська дитяча письменниця, яка живе в Сумах, автор дитячих книг, казок, оповідань, п’єс, численних науково-популярних і краєзнавчих публікацій, член Національної спілки журналістів України. А ще – Лауреат премій «Просто так» і «Коронація слова», дипломантпершої Корнійчуковської премії та літературного конкурсу «Коронація слова – 2012» за твір «Принцеса Фінеса та її друзі».
   Анна Коршунова отримала першу премію фестивалю «Коронація слова – 2015» в номінації «Прозові твори для дітей» за твір «Комп і компанія». Авторитетні літературні фахівці вважають «Коронацію» літературним Оскаром, культурним успіхом України. Це найпрестижніший проект у країні. Переможцями у ньому є громадяни Македонії, Австрії, Німеччини, США, Польщі. Відрадно, що наша землячка була двічі пошанована на цьому престижному конкурсі. На «Коронації слова – 2015» їй була вперше вручена Всеукраїнська літературна премія «Вибір дітей», заснована дитячою письменницею Ларисою Ніцой. Це перша українська премія, коли найкращий прозовий твір визначають виключно діти з різних областей України, що входять до складу журі.
   Є люди, зустріч із якими переростає у тривалу співпрацю і збагачує не тільки новими знаннями, але й незабутніми враженнями і позитивними емоціями. Саме такою стала дружба бібліотеки і юних читайликів з Анною Коршуновою, обдарованою і світлою людиною, яка дивиться на світ очима дитини, знаходить прекрасне у простому, робить буденне казкою.
   Тож вітаємо шановну Анну Євгенівну з Днем народження і бажаємо подальших творчих успіхів!


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції