Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


28.05.2020

Книги запрошують на гостини

    Із задоволенням повідомляємо, що Сумська обласна бібліотека для дітей готується до зустрічі зі своїми користувачами після довготривалого карантину!
    Для бібліотеки це справжнє свято, адже понад 60 днів в приміщенні була абсолютно незвична атмосфера тиші. А головне, що дуже сумували чудові книги, позбавлені можливості бути перечитаними дітворою!!
   Бібліотечні працівники намагалися зробити все можливе і неможливе, щоб юні читайлики не відчували книжкового «голоду», створюючи цікаві електронні презентації, інтерактивні вікторини, віртуальні виставки, організовуючи флешмоби, онлайн та відеочитання тощо.
   Носити вишиванки сьогодні – це не тільки прояв гордості, патріотизму та ознака національної приналежності, а ще і дуже модно, стильно й красиво.
   Ось і зараз, готуючись до такої довгоочікуваної зустрічі зі своїми любими користувачами, бібліотека підготували до перегляду буктрейлери за мотивами книг Люсі та Стівена Гокінгів «Джордж» та Ізабель Абаді «Сенсаційний репортаж Лоли», яка стала популярною у всьому світі. Сподіваємось, що шанувальників детективного жанру зацікавить електронна презентація «Неймовірне. Цікаве. Таємне», адже присвячена вона таємничим, заплутаним історіям і захоплюючим розслідуванням, які відбуваються на сторінках книг сучасних дитячих письменників – Андрія Бачинського, Галини Вдовиченко, Лесі Ворониної, Сергія Гридіна та ін. А для тих, хто любить спорт, відкриття, нові враження, приємним сюрпризом стане презентація «Подорож із книгою» про велику навколосвітню мандрівку юного футболіста, головного героя книги «Футбольний матч тривалістю в літо» Шамбаза Бернара, французького письменника, аматора спорту.

   До зустрічі в бібліотеці!
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції