Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


14.05.2020

Родина, рід… Які слова святі!

    «Без сім’ї немає щастя на землі», – наголошує народне українське прислів’я. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити.
    Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього?
   Родина – найцінніший скарб для кожної людини. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім’я дає кожному з нас відчуття захищеності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому.
   До Міжнародного дня сім’ї фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей організовано книжкову виставку «15 травня – Міжнародний день сімʼї», на якій представлено документи про роль сім’ї в житті людини, сімейні цінності, родинну педагогіку, художні твори, з якими можна буде познайомитись як тільки бібліотека відкриє свої двері користувачам. А також підготовлено електронну презентацію «Родина, рід… Які слова святі! Вони потрібні кожному в житті» та онлайн читання творів, присвячених родині.
   Куди б не занесли нас вітри долі, дякуємо у цей день найдорожчим і найріднішим за щасливі ранки і затишні вечори, теплі ночі й налиті сонцем та ласкою дні. І вітаємо всіх з Міжнародним Днем сім’ї!!!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції