Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


10.05.2020

Її Величність – МАТИ!

Велике і прекрасне слово – Мати.
Від нього все на світі. Навіть світ.
О, як їй легко на руках тримати
Дитину, як найвищий заповіт.

    Щороку, у другу неділю травня, ми святкуємо сонцесяйне, заквітчане і дуже щире – Свято Матері.
    Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя.
   Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Пісні, вірші, оповідання, присвячені матерям – це вихор почуттів, вкладених у кожне слово, та велика вдячність за материнське тепло, яке починає гріти з першого серцебиття, коли ми знаходимося під серцем матері, і до кінця життя в спогадах про неї.
   Фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей до ніжного травневого свята організували книжкові виставки "Даруймо радість матерям" і «Мама – найдорожча людина у світі», на яких представлені книжечки для наймолодших користувачів; твори про жінку-мати Павла Загребельного, Уласа Самчука, Василя Симоненка, Романа Іваничука, Ліни Костенко; повість про роменську мадонну О.А. Деревську, яка виховала 48 дітей-сиріт; легенди, притчі, казки, вірші, усмішки, прислів’я та приказки, присвячені матері, з якими можна буде познайомитись як тільки бібліотека відкриє двері своїм користувачам.
   Від усієї душі ми вітаємо дорогих мам, бабусь зі святом і даруємо їм наші поетичні вітання і презентацію. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції