Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


05.05.2020

Подвиг – безсмертний, пам'ять – нетлінна

    День Перемоги... Сумний і радісний день водночас. До нього йшли важкими дорогами війни, до нього не дожили мільйони людей, у т.ч. українців, адже наша країна зазнала найбільших жертв і руйнувань у найжорстокішій і найстрашнішій в історії людства Другій світовій війні.
    Для сьогоднішніх дітей ця війна залишилася у спогадах ветеранів, у книгах, кінофільмах, картинах і піснях. Ця пам'ять не згасне, поки вона у наших серцях.
   А щоб не забувало юне покоління про невмирущий подвиг тих, хто в тяжку годину відстояв мир і свободу рідної землі, в Сумській обласній бібліотеці для дітей в рамках обласної культурно-мистецької акції «Війна. Перемога. Пам’ять», ініційованої управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації, організовано книжкову виставку «Подвиг – безсмертний, пам'ять – нетлінна», на якій представлено документи, що висвітлюють страшні сторінки найкровопролитнішої війни в історії людства, розповідають про героїзм і мужність працівників тилу, які самовіддано працювали задля наближення Перемоги, воїнів-партизан, солдатів і офіцерів, звичайних людей, які піднялися на захист своєї Батьківщини. Це своєрідний літопис тих вогняних днів і ночей, пам’ять про світлі подвиги і трагічні жертви.
   Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні з тих, які знало людство.
   З документами, представленими на виставці, можна буде ознайомитися після закінчення карантину.

Вклоняємося! Вшановуємо! Пам’ятаємо!!!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції