Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


30.03.20

    В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У Тиждень дитячого читання двері бібліотек відкриті для всіх бажаючих. Уявити навіть не можна скільки всього цікавого і пізнавального відбувається в бібліотеках під час проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання!!!
    Але сьогодні, в умовах карантину, коли в закладах культури, в т. ч. і в бібліотеках, заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, проведення щорічного улюбленого свята дитячих письменників, книговидавців і всіх тих, хто любить книгу і читання, відтерміновано на невизначений час.
     Враховуючи велику популярність Тижня дитячого читання серед справжніх поціновувачів книги і читання, радимо Вам, наші шановні колеги, якщо у Вас буде можливість, використовуючи методичні рекомендації Сумської обласної бібліотеки для дітей і свої креативні напрацювання, провести його дистанційно, залучаючи дітей до реклами книги, на кшталт, «Я прочитав/ла і раджу іншим» (написання твору або створення відео, презентації чи буктрейлера за мотивами улюбленої книги), створення селфі з книгою або ваші варіанти.
    Також, Ви можете підготувати віртуальні виставки на теми «Модне читання», «Ці книги читають всі!», «Почитай, не пожалкуєш!» або відеоогляди книг за будь якою темою чи жанром, презентації однієї книги, віртуальні вікторини, наприклад «Вгадай книгу за обкладинкою» (ваш варіант), тощо.
    Тиждень дитячого читання – це свято!!! Давайте разом подаруємо його нашим користувачам!!!
    Дати проведення дистанційного Тижня визначайте у зручний для вас час.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції