Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


11.03.20

Життя своє він присвятив народу

   Неперевершений геній української поезії Тарас Григорович Шевченко, який жив і творив багато років тому, вчить нас і сьогодні любити неньку Україну та мову українську солов’їну. Щороку в Україні до дня народження Тараса Шевченка проводяться «шевченківські» дні. Долучилася до них і Сумська обласна бібліотека для дітей. Починаючи з 06 березня, фахівці бібліотеки проводять заходи для юних користувачів, що знайомлять з життєвим і творчим шляхом поета.
    Так, для користувачів молодшого віку було проведено літературно-поетичний альманах «Великий поет України», який показав малечі, що життя великого поета – це сонет любові до рідного народу, а кожна з його поезій – щира думка і непохитна віра. Постаті Великого Кобзаря була присвячена і літературна світлиця «Жива душа поетова святая», яка була проведена для користувачів-дітей середнього віку. Бібліотечні працівники розкрили велич і безсмертя українського поета, показавши красу і неперевершеність його творів, розповіли про життєвий шлях поета та про Біблію українського народу – безсмертний «Кобзар». Під час проведення заходу діти долучилися до літературної вікторини «Живе слово Кобзаря» і декламували уривки з улюблених творів світового генія.
    Доповнюють заходи книжкові виставки «З літопису Кобзаревої долі» та «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!», на яких представлено книги про життя і творчість поета, його твори.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції