Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


03.03.20

Дорослий друг дитячої фантазії

   З нагоди ювілею геніального українського письменника В. Нестайка 27 лютого 2020 року Національною бібліотекою України для дітей був проведений Всеукраїнський круглий стіл для організаторів дитячого читання «Дивосвіт Нестайкових пригод: до 90-річчя від дня народження», в якому взяла участь бібліотекар I категорії Сумської обласної бібліотеки для дітей Білаш Я.А. з виступом з досвіду роботи «Дорослий друг дитячої фантазії».
    Надзвичайно змістовними для всіх присутніх були виступи-спогади: доньки класика дитячої літератури Максименко (Нестайко) Олени; українського дитячого письменника Анатолія Качана; українського поета і прозаїка Василя Довжика; головних редакторів видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Івана Малковича та Національного видавництва дитячої літератури «Веселка» Ірини Бойко.
   У рамках «круглого столу» відбулося вкрай цікаве і плідне професійне спілкування, під час якого фахівці обласних бібліотек для дітей зі всієї України обмінювалися досвідом роботи, проведеної до ювілею В. Нестайка.
   До 90-річчя від дня народження В. Нестайка фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей проведено феєрію заходів, з якими ми Вам пропонуємо ознайомитися, переглянувши презентацію «Дорослий друг дитячої фантазії».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції