Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Новини


27.02.20

«Суперчитач» бібліотеки

   26 лютого 2020 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей відбувся перший (відбірковий) етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». За почесне звання «Суперчитач бібліотеки» змагалися 14 юних Читайликів, найактивніших користувачів обласної бібліотеки для дітей.
    Форматом оцінювання учасників Конкурсу було обрано виступи дітей із розповіддю про одну прочитану та описану в читацькому щоденнику книгу. Перед початком змагання діти представили членам журі свої читацькі щоденники, які містили записи про прочитані чотири книги поза шкільною програмою. Всі учасники Конкурсу достойно презентували прочитані книги, відповідали на додаткові питання журі.
   Поки журі працювало над визначенням суперчитача діти переглянули буктрейлери «Персі Джексон», «Поліанна», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Чудеса світу», підготовлені фахівцями обласної бібліотеки для дітей, та мали можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях, і подискутувати про улюблені книжки.
   Згідно з рішенням журі, почесне звання та Диплом «Суперчитач бібліотеки – 2020» отримала учениця 7-Г класу Сумської класичної гімназії Марія Кобичева, з чим ми її і вітаємо!! Всім учасникам конкурсного змагання було вручено сертифікати та солодкі призи.
   Щиро радіємо за переможницю! Бажаємо їй успіхів і перемоги у наступних етапах Конкурсу.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції