Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.02.20

Фея казкового дитинства

   У неймовірну «солодку» подорож вирушили члени клубу сімейного читання Сумської обласної бібліотеки для дітей «Тато, мама, я – читаюча сім'я» 23 лютого 2020 року.
    Чергова зустріч була проведена у форматі літературної дегустації і мала назву «Солодка подорож». Саме так називається книга нашої землячки, української дитячої письменниці Анни Коршунової, яку вона презентувала учасникам заходу. Книга не тільки дуже цікава, а й містить багато маловідомих фактів. Ось, наприклад: в якому місті придумали круасани; де виклали найбільшу у світі вежу з листкового печива; як у Франції називали дієтичну їдальню та багато інших цікавинок.
   Крім історій з книги, пані Анна познайомила членів Клубу зі стародавньою українською стравою «Шулики». Присутні не тільки дізнались, як її готують, а й самі долучилися до процесу. У великій макітрі по черзі і діти, і батьки, і бібліотекар перетирали мак, а потім змішали його з медом та молоком і добавили шматочки смачного хліба-шулика. Старовинна українська страва всім дуже сподобалась. Діти запевнили Анну Євгеніївну, що повторять весь процес приготування дома. Але головним подарунком для всіх, особливо для дітей, стали мандри сторінками книги «Солодкі історії разом із автором.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції