Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


19.02.20

Герої у пам’яті, біль у серці

   Місяць лютий об’єднав дві знакові події в історії країни – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ять зберігатиме ці події допоки про них говоритимуть, писатимуть книги, пісні, зніматимуть кіно.
    Як завжди, Сумська обласна бібліотека для дітей не стояла осторонь від цих подій. На зустріч з учнями 9 класів ЗОШ № 6 були запрошені гості воїни- афганці: полковники запасу Щеглов Володимир і Кіченко Микола, учасник бойових дій АТО Ткаченко Микола, які зараз є волонтерами та учасниками ООС і стоять на захисті нашої України.
   Діти з захопленням слухали спогади воїна-афганця Щеглова В. О. та познайомились з його новою книгою «Пошук істини», яка містить вірші та матеріали про події афганської війни та війни на сході України. Полковник запасу Кіченко М. В. яскраво висвітлив події Майдану 2014 року, учасником яких він був сам. Запрошені гості відповіли на численні запитання учнів. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.
   Доповненням заходу були книжкові виставки «На все життя поранені війною», «Заради майбутнього» і відеоряд «Дорогами війни».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції