Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.01.2020

Чехов для дітей і про дітей

   З нагоди 160-річчя від дня народження загальновизнаного класика світової літератури, видатного письменника та драматурга Антона Павловича Чехова в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено низку заходів, присвячених творчості письменника.
   У голосних читаннях його оповідань взяли участь маленькі користувачі бібліотеки, вихованці ЗДО №6 «Метелик». З великим інтересом вони слухали відомі дитячі твори А.Чехова «Ванька», «Білолобий», «Каштанка». Особливу зацікавленість у дітлахів викликала історія про пригоди маленького цуценяти на ім’я Білолобий. Завершився захід переглядом мультфільму «Каштанка» за однойменним оповіданням А.П. Чехова.
   У Пункті вільного доступу до Інтернету була проведена інтерактивна вікторина «Сторінками творів А.П.Чехова». Діти з задоволенням відповідали на питання вікторини та почули цікаву інформацію з життя А.Чехова: про дитячі роки, про перебування в Сумах, лікування хворих (за фахом, письменник – лікар). Свої сумські враження він відобразив у творах «Іменини», «Нудна історія», «Лісовик» і «Чайка».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції