Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.12.2016

Прийшли новорічні свята? До бібліотеки – гайда!

Напередодні новорічних-різдвяних свят працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей розпочали підготовку для створення в закладі чарівної новорічної атмосфери. Хвилі творчого настрою стрімко передавався повітрям від одного відділу до іншого.

Завдяки завзятим рукам креативних бібліотекарів прикрашені новорічні красуні ялинки виблискують яскравими іграшками та ялинковим дощиком. Цікавою інноваційною знахідкою стала і ялинка у вікні, така собі виставка-інформація «12 топ з життя бібліотеки», яка знайомить користувачів закладу і мешканців міста з найцікавішими заходами року, що минає.

Натхненно та з великим азартом, наче справжні Морозенки, бібліотекарі створили чудові зимові композиції на вікнах.

А як вже вони постаралися для своїх користувачів, готуючи для них цікаві «зимові» виставки, які так і манять вибрати цікаві книжки на свій смак і прочитати їх у холодні зимові дні та вечори. Використовуючи такі ефективні «зимові мотиватори», бібліотечні фахівці чекають всіх, хто хоче як можна цікавіше провести дозвілля за читанням.

Так, бібліотекарі абонементу відділу учнів 5-9 класів організували виставку-інсталяцію «Теплі історії в холодні зимові вечори», яка приваблює своїм нестандартним оформленням, яскравим кольором, полум'ям та звісно ж книгами.

Полум’я в бібліотеці!!! Чи це можливо? Так, можливо. Бо в бібліотеці є камін, але не справжній, а книжковий, який прикрашають світлини героїв «зимових» казок і кінофільмів. А ще дуже вдалим елементом декору та гарним, яскравим доповненням виставки є книжкові «ялиночки» та «будиночки», сніговик, північний олень, імпровізований кавово-чайний столик, ну і, звісно ж, книги, добрі, теплі історії про людей, життя, любов та радість, друзів і рідних, про шоколад, каву, які зігріють в холодні зимові вечори.

Хоча за вікнами сніжна зима, холод та заметілі, а біля книжкового «каміну» – затишно і тепло.

«В зимову холоднечу зігріє гарна книжка» – таку назву має виставка, організована у читальному залі відділу обслуговування користувачів молодшого віку. На ній є все: імпровізований камін, тепле багаття, кішки та неймовірні книжки. Адже саме це необхідно для створення затишного настрою, особливо, коли за вікном зима.

Книжкова виставка-інсталяція «Книжковий снігопад» перетворила абонемент для учнів 3-4 класів на дивовижний святковий зал, в якому прямо зі стелі юним читайликам сніжинки дарують чудові зимові казки, вірші, колядки та ін.

Традиційність і постійність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі – переконайтеся в цьому самі. Хіба ж можливо пройти повз такі виставки, не прихопивши із собою для читання хоч одну із представлених книжок? Думаємо, що ні...

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов