Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.12.2016

У пошуках новорічної ялинки

Наближаються новорічні свята і кожен з нас, незважаючи на вік, вірить у те, що дива можливі. Варто лишень згадати себе у дитинстві, якими довгоочікуваними і чарівними здавалися передноворічні дні, коли все навколо перетворювалося в одну сяючу прекрасну картину – яскраві гірлянди, бенгальські вогники, красуня ялинка і, звісно ж, радісні сподівання, нові враження та сюрпризи.

Одним із таких сюрпризів для користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей стала театралізована вистава «У пошуках новорічної ялинки» за мотивами казки С. Маршака «Дванадцять місяців». Ролі героїв – Зла Мачуха, Пасербиця, Лисичка, Баба Ягуся, Розбійниці – майстерно виконали фахівці бібліотеки та їх діти. Вони запросили присутніх здійснити казкову подорож з дивовижними новорічними пригодами. Крім вистави, дітям також сподобалися новорічні хороводи круг ялинки та конкурси «Згадай зимові казки», «Сніжки», «Зимові загадки» тощо.

Звісно ж, не обійшлося і без головних персонажів свята – Діда Мороза та Снігуроньки, які вручили дітлахам солодощі за декламування віршів та активну участь у конкурсах.

Щоб Новий рік став для дітей справжньою зимовою казкою, фантастичною і сповненою див, бібліотека підготувала для своїх користувачів низку різноманітних святкових заходів, серед яких: зимові візерунки «Крижана красуня», інформаційна година «Чарівні казки ялинкових прикрас», розважальна мозаїка «Новорічні цікавинки з усього світу», книжковий серпантин «Новорічні пригоди», літературний ланцюжок «Зимонька завзята принесла нам свята», народознавча світлиця «Народжений Різдвом, уславлений добром», музичний часоліт «Як народилася «Ялинка» та багато ін.

До уваги користувачів і виставки-інсталяції «Книжковий снігопад», «Теплі історії в холодні зимові вечори» та «У зимову холоднечу зігріє гарна книга», які будуть діяти в бібліотеці протягом новорічно-різдвяних свят.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов