Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


07.12.2016

Заради майбутнього

Україна сьогодні – незалежна держава. Гарантом національної безпеки України виступають її Збройні Сили. Вони є необхідним атрибутом держави і виконують її найголовнішу – захисну – функцію.

До Дня Збройних сил України в Сумській обласній бібліотеці для дітей були проведені заходи, мета яких – віддати шану всім тим, завдяки яким сьогодні в нашій державі майорить синьо-жовтий прапор свободи, а також сприяти патріотичному вихованню дітей, спонукати їх до осмислення себе як частинки великого українського народу тощо.

Так, користувачі відділу обслуговування учнів 5-9 класів стали учасниками лицарського турніру «Ми солдати, ми завзяті, наче соколи крилаті», під час якого дізнались про історію виникнення свята, взяли участь у вікторинах «Нумо, хлопці!», «Знай наших». Хлопці спробували свої сили в спортивних змаганнях, естафетах, серед яких «Хто сильніший – молодець», «Майстри на всі руки» «Влуч в ціль», «Інтелектуальна розминка», «Швидкий, спритний, кмітливий», адже майбутні захисники держави повинні бути не тільки фізично здоровими, а ще й освіченими.

Для молодших користувачів була проведена бесіда-роздум «Я стану, Україно, захисником твоїм», під час якої дізналися, що сьогодні український воїн – це шанована людина в Україні, надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук, адже кожен з них захищає територіальну цілісність і суверенітет своєї держави.

Яскравим доповненням до проведених заходів була організована книжкова виставка-інформація «Я захисник. Я цим пишаюсь», на якій були представлені книги, періодичні видання, що знайомили юних користувачів з історією українського війська з давніх часів до сьогодення.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов