Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.11.2016

Ласкаво прошу до мого світу

09 листопада 2016 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки відбулася творча зустріч користувачів бібліотеки, учнів 4-го класу Сумського НВК № 37, з ученицею Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка, юною та чарівною художницею Юлією Головіною, яка презентувала свою персональну виставку «Ласкаво прошу до мого світу».

Завжди приємно відкривати для себе творчість юного митця. Сором’язлива усмішка, щирість, прості слова про важливі речі – це Юлія Головіна, дебютантка галереї відділу. Незважаючи на свій вік, Юлія дивує яскравим, самобутнім живописом, різноманітністю форм і кольорів. Сміливо відтворює спочатку на графічному планшеті, а потім на аркуші паперу – емоції, почуття, фантазії – дух живопису, книжок та якоїсь таїни, а може казки, що живе в цих роботах.

Під час творчої зустрічі юна художниця не лише відповідала на численні запитання, а також розповіла про свій шлях до малювання, представлені роботи, творчі плани та задуми.

Всі бажаючі мають унікальну можливість насолоджуватися різнобарв’ям палітри Юлії Головіної, яка понад усе любить малювати і робить це щодня, відколи себе пам’ятає.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов