Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.12.2019

Одного разу під Новий рік

    Напередодні Нового року ми завжди перебуваємо у передчутті дива. Обожнюємо отримувати подарунки, адже це завжди віщує зустріч із чимось новим, невідомим, незвичним, чарівним. Казка загорнута в обгортку тепла, усмішки й радості, – що може бути краще для людини з особливими потребами. Хто, як не вони, щиро вірять у Святого Миколая, доброго Діда Мороза та привітну Снігуроньку.
    27 грудня 2019 року в рамках постійно діючої цільової комплексної програми «Душі криниця», розробленою Сумською обласною бібліотекою для дітей для вихованців Відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» ТЦ «Берегиня», відбувся інтегрований новорічний захід «Одного разу під Новий рік».
    На присутніх чекала театралізована вистава, підготовлена спільними зусиллями бібліотечних фахівців і працівників та вихованців Відділення «Спільнота». Із зацікавленістю всі спостерігали за повним несподіванок дійством: пригодами героїв казки – Ледаря та Ледаща; допомагали Коту та Собаці визволяти Снігуроньку; отримали задоволення від новорічних сюрпризів із різнобарвного чарівного міху подарунків.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції