Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.11.2019

У гостях в поезії

    Під такою назвою 29 листопада п. р. у Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» надзвичайно зворушливу мистецьку зустріч, учасниками якої були користувачі бібліотеки, учні 11-А класу ЗОШ №12 та гостя – журналіст, письменниця, поетеса, перекладач, редактор дитячого часопису «Крилаті», керівник громадської організації «Центр новітніх ініціатив та комунікацій», волонтер і громадський діяч із Ніжина Тетяна Винник.
   Спілкуючись з учасниками заходу, пані Тетяна розповіла про роки навчання в Ніжинському університеті імені Миколи Гоголя, Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, роботу журналістом на радіо та телебаченні. А ще гостя розповіла про свою найпершу і найулюбленішу дотепер поезію О.Пушкіна «У лукоморья дуб зеленый…», далі були Т.Шевченко і Леся Українка.
    Значну частину зустрічі гостя приділила своїй літературній діяльності, адже за словами авторки «письменницька справа – це не розвага, а праця на вигорання». У її творчому доробку – поетичні збірки, роман, переклади з англійської, болгарської, польської, білоруської, повісті і п’єси для дітей.
   Зацікавлено слухали діти творчу «сповідь» письменниці, були досить активними, задаючи численні запитання, обговорюючи разом з пані Тетяною актуальні теми, слухаючи переклади і вірші автора.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції