Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.11.2019

Творча зустріч з Тетяною Винник

    У гості до юних користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей завітала українська письменниця, журналістка, поетеса, перекладачка, редакторка дитячого журналу «Крилаті», лауреатка численних літературних премій і конкурсів, волонтерка, громадська діячка і просто чарівна жінка Тетяна Винник.
   28 листопада з пані Тетяною спілкувались найменші користувачі бібліотеки, учні 3-А, 4-Б ЗОШ №4 та 4-А ЗОШ №12, адже за її словами «писати для дітей – одна насолода». Розпочалася творча зустріч з презентації журналу «Крилаті», редактором якого вона є. Це дитячий часопис, в якому читач знайде і головоломки, ребуси і кросворди, пригоди і завдання, захопливі публікації. А яскраві ілюстрації художників роблять кожну сторінку журналу неповторною і цікавою.
    На зустрічі авторка презентувала свою «повістинку» «Добрик і його пригоди». У книжці є не лише повчальні історії, а й цікаві завдання для дітей.
   Пані Тетяна невимушено і цікаво спілкувалася з юними читайликами, а діти ставили безліч запитань – і про книгу, і про її творчість. Впевнені, що після таких зустрічей наші юні користувачі ще з більшим задоволенням поринуть у великий і цікавий світ книг, стануть трішки добрішими.
   29 листопада до спілкування з Тетяною Винник долучаться учні 11-А класу ЗОШ №4, під час якого звучатимуть ліричні, філософські, патріотичні вірші у виконанні авторки.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції