Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2019

Піднебесна імперія. Китай

    У рамках Року Китаю в Україні в Сумській обласній бібліотеці для дітей 20 листопада проведено інтерактивний захід «Піднебесна імперія. Китай», учасниками якого стали учні 7-Б класу ЗОШ № 4 і студенти Сумського національного аграрного університету – Хан Яфень, Лян Жуй, Люй Мінчень, Люй Цзімінь, Чжу Хунся та ін. Зрозуміти, про що говорили гості, допомагали перекладачі Катерина та Олена.
   Перед початком заходу для гостей із Китаю була проведена екскурсія бібліотекою, від якої вони були у захваті. Їх вразили велика кількість дітлахів у бібліотеці, книжкові виставки, виставки дитячих творчих робіт, наявність великої кількості сучасної комп`ютерної техніки та мультимедійного обладнання.
    Діти з великою зацікавленістю і захватом слухали розповіді запрошених гостей про традиційний китайський Новий рік та про бойове мистецтво «Кунг-фу»; дізналися про національну гордість Китаю – панду, яка є символом могутності і хоробрості; долучилися до участі в майстер-класах зі створення традиційних новорічних прикрас та опанування китайським паличками – куайцзи. Активні учасники, які надавали вірні відповіді на запитання гостей, отримали від них невеличкі сувеніри.
   Доповненням до заходу були організовані фахівцями бібліотеки книжкова виставка-інсталяція «Таємниці Піднебесної», мультимедійна презентація «Неймовірний Китай» і китайський гороскоп «Що зірки нам віщують».
   Стародавня китайська мудрість говорить: «Подорож в тисячу миль починається з одного кроку». Сподіваємося, що сьогоднішня зустріч стане для учасників заходу першим кроком в пізнанні самої стародавньої цивілізації світу, а когось спонукає на подорож до дивовижного Китаю.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції