Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2019

Піднебесна імперія. Китай

   У рамках Року Китаю в Україні в Сумській обласній бібліотеці для дітей 20 листопада проведено інтерактивний захід «Піднебесна імперія. Китай», учасниками якого стали учні 7-Б класу ЗОШ № 4 і студенти Сумського національного аграрного університету – Хан Яфень, Лян Жуй, Люй Мінчень, Люй Цзімінь, Чжу Хунся та ін. Зрозуміти, про що говорили гості, допомагали перекладачі Катерина та Олена.
   Діти з великою зацікавленістю і захватом слухали розповіді запрошених гостей про традиційний китайський Новий рік та про бойове мистецтво «Кунг-фу»; дізналися про національну гордість Китаю – панду, яка є символом могутності і хоробрості; долучилися до участі в майстер-класах зі створення традиційних новорічних прикрас та опанування китайським паличками – куайцзи. Активні учасники, які надавали вірні відповіді на запитання гостей, отримали від них невеличкі сувеніри.
   Учасники заходу з цікавістю і захопленням відповідали на питання вікторини «Що? Де? Як?». Доповненням до заходу стали книжкові виставки-інсталяції «Пам’ятки архітектури» та «Європейський Союз – сімʼя демократичних країн».
   Доповненням до заходу були організовані фахівцями бібліотеки книжкова виставка-інсталяція «Таємниці Піднебесної», мультимедійна презентація «Неймовірний Китай» і китайський гороскоп «Що зірки нам віщують».
   Стародавня китайська мудрість говорить: «Подорож в тисячу миль починається з одного кроку». Сподіваємося, що сьогоднішня зустріч стане для учасників заходу першим кроком в пізнанні самої стародавньої цивілізації світу, а когось спонукає на подорож до дивовижного Китаю.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції