Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.10.2016

Дитяча бібліотека – орієнтир в інформаційному полі сучасного користувача

На виконання плану роботи управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації на 2016 рік, з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи 27 жовтня 2016 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці був проведений обласний семінар-практикум для директорів районних дитячих бібліотек, заступників директорів ЦБС, методистів по роботі з дітьми, завідувачів дитячих відділів центральних і районних бібліотек «Дитяча бібліотека – орієнтир в інформаційному полі сучасного користувача».

Від імені начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації всіх учасників професійної зустрічі привітала заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Грицаєнко Р.В., яка побажала всім творчої праці, інноваційних і креативних знахідок в плані створення у бібліотеці комфортного інформаційного середовища та нагородила грамотами та подяками переможців та активних учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» та обласного проекту на кращий буктрейлер «Книга в кадрі: новий формат».

У роботі обласного семінару-практикуму взяли участь фахівці 22 бібліотек. Творча зустріч бібліотечних працівників пройшла на високому професійному рівні. Учасники семінару поділилися з колегами своїми напрацюваннями щодо надання кожній дитині доступу до книги та інформації для набуття знань та духовного збагачення, нестандартними підходами до популяризації книги, досвідом використання інформаційних технологій тощо.

Своїми здобутками і планами з колегами області поділилися і фахівці обласної дитячої бібліотеки. Учасники зібрання мали можливість отримати від них кваліфіковані методичні рекомендації щодо ефективного використання сучасних інформаційних технологій при створенні електронних презентацій, буктрейлерів та іншої інформаційної продукції, проведенні масових заходів.

У програмі семінару було і відвідування експозиції Сумського обласного краєзнавчого музею «Революція гідності та АТО: сумський вимір», присвяченої борцям за свободу і незалежність України, яка вразила своїми документами, світлинами, військовим спорядженням.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов