Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.06.2019

Вчимося жити за законами Держави

   Є такі правила, що обов’язкові для всіх громадян країни, хто б вони не були – дорослі чи діти. Ці правила встановлюють порядок у всій державі, обов’язки кожного громадянина та його права. Називаються такі правила державними законами. Найголовнішим і найважливішим законом нашої держави є Конституція України, яку було прийнято 28 червня 1996 р.
   Дуже важливо, щоб діти виховувалися законослухняними громадянами України, знали свої права та могли ними користуватися. Саме тому, працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей підготували та провели для своїх юних користувачів, які відпочивають у ДОТ «Сонячний» правовий крос «Як я знаю свої права та обов’язки», мистецькі пазли «Мандруємо Україною» та годину державності «Краса і велич символів державних». Діти більше дізналися про історію написання Конституції України, переглянули декілька відеороликів із історії України, взяли участь у вікторині «З Україною в серці», під час якої пригадали свої конституційні права.
   До уваги користувачів книжкові виставки та тематичні полички «Головний закон держави», «Держава та Конституція» і «Таємниці українського рукомесла», біля яких працівники бібліотеки проводять огляди літератури.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції