Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


25.06.2019

Літо з книгою

   Проект «Мозаїка «книжкового літа» діє у Сумській обласній бібліотеці для дітей вже не один рік поспіль і залучає до книги і читання все нових і нових юних користувачів. Не став виключенням і 2019 рік. Щодня в бібліотеці гамірно, весело, цікаво…. Заклад гостинно відкриває двері для своїх користувачів, які розважаються, спілкуються між собою, переглядають мультфільми у Мультсалоні і, звичайно ж, подорожують сторінками улюблених книжок.
   Тільки за перші літні дні, з 03 по 21 червня, учасниками бібліотечних заходів стали 1882 дитини з 15 навчальних закладів м. Суми. Серед проведених заходів: конкурс-гра «Магія інтелекту», бібліофреш «Книжкові новинки», віртуальна мандрівка «Лілії: ніжні, прекрасні, величні», інформаційний компас «Легко вогник запалити, та нелегко погасити», народознавча академія «Ярмарок українських звичаїв», віртуальна мандрівка «Дізнайтесь про Європу більше», літературний колаж «Книга дітям допомагає, навчає та розвиває», калейдоскоп ввічливості «Навколо світу», інформаційна година «Всім потрібно дітям знати, як їм містом крокувати», довідкове бюро Всезнайка «Надзвичайні властивості диких тварин», лялькові вистави «Казка про лінь» і «Знову в школу та пригоди Баби Яги», арт-квест «Сузір'я літнього неба», Інтернет-гра «Мандруємо країнами англійської мови» тощо.
   До уваги користувачів-дітей і книжкові виставки «Читаємо разом з батьками влітку», «Книжкові смаколики», «У барвах сонячного літа», «Вуса, лапи, хвіст», «Літечко нас зустрічає з любов’ю. Дарує розваги, дарує здоров’я», «Книжкова карусель», «Літо в гості завітало…», «Різні настрої моря», «Від книжки до творчості» та ін.
   «Літо в бібліотеці» триває…!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції