Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.06.2019

Дитинства веселковий світ

   03 червня 2019 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей – День відкритих дверей «Дитинства веселковий світ», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
   У цей чудовий сонячний день маленькі користувачі бібліотеки стали учасниками розважальної програми «Сьогодні ваше свято, люба дітвора!», дійство якої розгорнулося на майданчику біля бібліотеки. Казкові герої, ролі яких майстерно виконали бібліотечні працівники, запросили дітей у мандрівку до веселого, «книжкового» літа. На святі було світло і сонячно від щирих посмішок дітей, які з задоволенням танцювали, співали та гралися разом із клоунами Кузею і Васею, морськими піратами, книжковими феями і принцесами, Птахом щастя, Шахерезадою, Жасмін і відомими героями американської анімаційної комедії «Посіпаки».
   А ще діти мріяли!!! І мрії свої вони намалювали, беручи участь у конкурсі малюнка на асфальті «Давай намалюємо мрію». Чудова вийшла алея мрій! Бо дитячі мрії добрі та щирі, це мрії про мир в усьому світі і в нашій рідній Україні. А переможцем Конкурсу стала дівчинка Ярослава, яка намалювала будиночок своєї мрії. Крім цього, учасники асфальтового вернісажу з задоволенням пограли у гру «Гаряча картопля» та переглянули фокуси від клоунів Кузі та Васі.
   Протягом Дня на користувачів бібліотеки чекають також слайд-вікторина «Казковий світ очима дітей», літературний колаж «Книга дітям допомагає: навчає та розвиває», літературні гойдалки «Книга розважає і діток навчає», книжкові виставки «Читай – відпочивай», «Читаємо разом з батьками влітку», «Сяйте, усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі», «У барвах сонячного літа», «Вуса, лапи, хвіст» та акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «До бібліотеки не лише за книгою».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції