Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.05.2019

«3 Д» в бібліотеці: документи, досвід, діалог

   На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2019 рік 29 травня 2019 року на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей проведено обласний флеш-семінар «3 Д» в бібліотеці: документи, досвід, діалог» для директорів районних дитячих бібліотек, заступників директорів централізованих бібліотечних систем, методистів по роботі з дітьми, завідувачів дитячих відділів центральних, районних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад. Захід проведено з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи.
   Із привітальним словом до присутніх звернулась начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Петрівна Мельник, яка висловила щиру подяку учасникам професійного зібрання за відданість бібліотечній справі та побажала всім творчої праці, інноваційних і креативних знахідок у роботі, розквіту бібліотек.
   У роботі семінару взяли участь фахівці 21 бібліотеки Сумщини. Творча зустріч бібліотечних працівників відбулася на високому професійному рівні. Під час конструктивного діалогу колег розглядалися питання, які турбують всю «дитячу» бібліотечну команду Сумщини. Це сучасні критерії оцінювання діяльності бібліотек, складові ефективності бібліотечних послуг для дітей; формування, розкриття та збереження бібліотечного фонду бібліотек для дітей в умовах децентралізації; місце бібліотек для дітей у соціокультурному просторі регіону, в житті громади та в умовах створення об’єднаних територіальних громад тощо.
   Пітчинг ідей, вільна трибуна, інформація по колу – такі були нові форми спілкування у професійному колі. З великою зацікавленістю бібліотечні працівники слухали виступи директора дитячої бібліотеки Кролевецької міської ради Альони Стожок та бібліотекаря дитячої бібліотеки КЗ «Тростянецька публічна бібліотек Валентини Гладун, які поділилися своїми напрацюваннями щодо безбар’єрного доступу до інформаційних ресурсів і надання нових сервісних бібліотечних послуг; заступника директора Шосткинської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Портянко, яка презентувала своїм колегам цікавий накопичений досвід роботи читацьких об’єднань за інтересами, та інших.
   Своїм досвідом поділилися фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей. Надзвичайно цікавими для присутніх були поради завідувача відділу обслуговування користувачів молодшого шкільного віку Лідії Драніченко, яка розповіла про організацію роботи читацьких об’єднань за інтересами як креативної форми спілкування дитячої аудиторії. Завідувач відділу естетичного виховання Ольга Литвиненко звернула увагу колег на тому, що дитяча бібліотека сьогодні – це центр спілкування, дозвілля та творчого розвитку та запропонувала всім присутнім долучитися до міні-тренінгу.
   Наприкінці професійної зустрічі директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Тогобіцька підвела підсумки семінару, назвавши його плідним і корисним для всіх, хто прагне підвищення ефективності професійної діяльності та успішного майбутнього бібліотечним закладам.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції