Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.05.2019

Життя радісним стає, якщо книга другом є

   Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку 22 травня відбувся бенефіс читача Капанадзе Данати, учениці 3-А класу ЗОШ № 4, на який завітали її однокласники.
   Мета цього заходу – привернути увагу до книги і читання через позитивний приклад однокласниці. «Читай як я, читай краще мене!» – під таким гаслом проходило свято.
   Захід розпочався з розповіді про бенефіціанта Капанадзе Данату. Класний керівник Любов Іванівна розповіла про те, яка вона учениця і як саме книга допомагає їй у навчанні. Потім Даната презентувала свій читацький щоденник і рекомендувала однокласникам прочитати свої улюблені книги: В. Нестайко «Пригоди в лісовій школі», А. Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха», Г. Троєпольський «Білий Бім Чорне вухо» та Н. Гербіш «Пуанти для Анни», героїня якої прагне стати справжньою балериною, але для здійснення її мрії потрібно загартовувати і тіло, і характер. Даната, яка займається гімнастикою, як героїня книги, теж мріє досягти великих успіхів у цій справі. До заходу була організована виставка книг, які прочитала Дана.
   Наприкінці свята завідувач відділу обслуговування користувачів молодшого віку Лідія Драніченко побажала Данаті успіхів і наголосила, що любов до читання допоможе їй визначити своє гідне місце в житті. Дітям на літніх канікулах бібліотекарі запропонували витрачати свій вільний час доцільно, отримуючи від цього задоволення. Адже у сучасному світі існує багато розваг, але як чудово погортати сторінки паперової книги, переглянути ілюстрації та поринути в книжковий дивосвіт.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції