Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.05.2019

Шкільні канікули – активний час для творчого виховання та змістовного дозвілля користувачів

   На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації 23 травня п.р. на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено обласний вебінар «Шкільні канікули – активний час для творчого виховання та змістовного дозвілля користувачів», учасники якого – фахівці дитячих бібліотек області, центральних районних, публічних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад. Мета професійного навчання – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи.
   Зустрічаючись у віртуальному просторі зі своїми колегами, працівниками 21 бібліотеки Сумщини, провідні фахівці обласної бібліотеки для дітей надали змістовні рекомендації щодо того, як зробити літнє дозвілля користувачів яскравим, наповненим і змістовним. Цікавими були для учасників вебінару поради щодо організації наочного простору бібліотеки під час літніх канікул, розробки програм літнього читання, впровадження інноваційних форм обслуговування дітей в оздоровчих таборах і пришкільних майданчиках, поза межами бібліотечних установ.
   Підводячи підсумки обласного вебінару, завідувач відділу інформації та маркетингу обласної бібліотеки для дітей Наталія Нагорна акцентувала увагу присутніх на тому, що дитячі бібліотеки Сумщини сьогодні – це центри комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку дитини, які впроваджують нові ідеї і проекти та організовують культурне дозвілля дитини з книгою.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції