Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.05.2019

Фантастичні міста Європи

   До Дня Європи в Україні у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей 16 травня було здійснено віртуальну подорож «Фантастичні міста Європи», учасниками якої стали учні 2-Б класу ССШ № 2.
   Діти прослухали інформацію про Європейський Союз, віртуально познайомилися з родзинками Європи – фантастичними та найкрасивішими містами, які приваблюють туристів зі всієї земної кулі. Дійсно вражає Рим, де збудований купол, що тікає (Собор Святого Петра), грандіозна колонада Берніні, Колізей – найбільший амфітеатр Італії, одне із семи чудес світу; місто Піза, яке славиться своєю Пізанською вежею, яка кожного року відхиляється на 1 мм від своєї вертикальної осі протягом 800 років; Париж – місто світу, де з настанням темряви включаються мільйони ламп і це виглядає фантастично!
   Учасники заходу з цікавістю і захопленням відповідали на питання вікторини «Що? Де? Як?». Доповненням до заходу стали книжкові виставки-інсталяції «Пам’ятки архітектури» та «Європейський Союз – сімʼя демократичних країн».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції