Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.05.2019

Вчимося! Вміємо! Застосовуємо!

   На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації 17 травня п.р. на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено перше із запланованих на 2019 рік занять обласної онлайн-школи «Вчимося! Вміємо! Застосовуємо!» – тренінг «Photoshop у дизайні бібліотеки».
   Мета проведеного заходу – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників області, які надають послуги дітям, з питань впровадження комп’ютерних технологій у бібліотечні процеси.
   До участі в тренінгу залучилися фахівці дитячих бібліотек області, центральних районних, публічних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад.
   Крім теоретичної частини навчання, корисним для слухачів Школи був і відеоурок «Секрети Photoshop», підготовлений провідним інженером з комп’ютерних систем сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів обласної бібліотеки для дітей Максима Сергійовича Ткачова, після перегляду якого всі отримали домашнє завдання – створити власні роботи у форматі Photoshop і надіслати їх до Сумської бібліотеки для дітей.
   Отож, вчимося і застосовуємо!!!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції