Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.04.2019

Над Чорнобилем лунає дзвін

   26 квітня 1986 року трагічна дата в історії нашої країни, яка розколола життя людей на чорне і біле, на розпач і надію. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами.
   До річниці аварії на Чорнобильській АЕС фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено годину пам’яті «Чорнобиль і загублений світ», на якій були присутні 6-Б класу ССШ №9, та бесіду-спогад «Нехай Чорнобильська біда остання буде на планеті», учасниками якої стали учні 2-х класів ЗОШ №4 і №12. Діти з великим сумом сприйняли розповідь бібліотечних працівників про чорний квітневий день, коли стався вибух, про подвиг тих перших, хто прийняв на себе вогонь розлюченого реактора, хто зазнав смертельних ран, про евакуацію жителів, стан зруйнованої станції, зведення захисного «саркофагу» та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.
   Заходи були доповнені оглядами документів, представлених на книжкових виставках і тематичній поличці «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», «Чорнобильська катастрофа: шлях довжиною в 33 роки», «Чорнобиль не має минулого часу», та слайд-презентацією «На Чорнобиль журавлі летіли».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції