Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


2.04.2019

Нам книга відкриває всі світи

   Під такою назвою з 26 березня по 02 квітня в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено Всеукраїнський тиждень дитячого читання, свято всіх, хто любить книгу і бібліотеку.
   Тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, веселих пригод і літературних відкриттів. Щодня в бібліотеці було гамірно, весело і цікаво, адже всі заходи були спрямовані на популяризацію кращих надбань вітчизняної та зарубіжної літератури, стимулювання у дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури.
   Всі дні Тижня (день літературних новинок «Воок-new’s», день книг-ювілярів «Святкує книга ювілей», день письмеників-ювілярів «Вам пропонує ювіляр», Weekend «Сімейні посиденьки», день сміху «Книга усмішку дарує» та день подорожей «Бібліотуризм: мандруємо з героями книг») були насичені цікавими пізнавально-розважальними заходами.
   Конкурси, вікторини, розважальні ігри, віртуальні подорожі – це лише невеликий перелік заходів, які були проведені в рамках кожного дня Тижня.
   А ще юні читайлики зустрічалися в режимі скайп з відомою українською письменницею Зіркою Мензатюк, взяли участь у book-вояжі «Книги-ювіляри року», галереї мистецтв «Енеїда» в ілюстраціях», книжковому калейдоскопі «Золота колекція домашньої бібліотеки», літературній каруселі «Хочеш жити на втіху, частіше втішайся від сміху», літературній вікторині «Читаємо Миколу Гоголя», літературній галереї «Книжковий букет ювілярів», мали змогу насолодитися смаколиками у бібліокафе «Книжкові смаколики від українських письменників», відчути себе справжніми детективами під час детективної вікторини «Досьє на літературних героїв» за творами Едгара По і Артура Конан Дойла та мандрівниками під час подорожі-вікторини «Свято сміху в різних країнах світу» і віртуальних мандрівок «Природні дива Сумщини» і «Подорожі рідним краєм», присвячених 80-річчю утворення Сумської області.
   Не оминула своєю увагою бібліотека у Свято книги та читання і дітей з особливими потребами. 27 березня фахівці бібліотеки взяли участь у відкритті Всеукраїнського тижня дитячого читання у Сумській спеціальній ЗОШ, де представили дітям літературну фантазію «Нам книга відкриває всі світи» і лялькову виставу «В країні Сонячних зайчиків». 28 березня для вихованців відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» ТЦ «Берегиня» було показано лялькову виставу «Колобок-супермен» із серії «Старі казки на новий лад».
   Активно користувачі долучилися і до акції «Селфі з улюбленою книгою».
   Закінчився Тиждень у Міжнародний день дитячої книги літературним семафором «Увага! Цікаві книги» і літературним круїзом «Кожна книга – Країна».
   Доповнювали заходи книжкові локації у вітрині бібліотеки та книжкові виставки, організовані у відділах обслуговування, серед яких книжковий майдан новинок «Поспішайте та цікаві книжки прочитайте», виставка-калейдоскоп «Знайомих книг улюблені герої», виставка-вшанування «Вони творили і творять для вас», виставка-інформація «Ніколи не рано почати читати», виставка-свято «Письменники-ювіляри», виставка-гумор «Хихички для Марічки» тощо.
   Тиждень дитячого читання закінчено, але не закінчуються зустрічі з книгами!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції