Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.03.2019

Нам книга відкриває всі світи

   26 березня 2019 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. Це свято, яке прикрашене особливим колоритом – феєрверком дитячих усмішок і книг, свято, яке дарує радість спілкування, натхнення, пізнання нового і цікавого.
   На урочистості з нагоди відкриття Тижня завітала начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Петрівна Мельник, яка привітала юних читайликів із чудовим святом і побажала їм і надалі дружити з книгою.
   З привітальним словом до присутніх звернулася і директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Миколаївна Тогобіцька, яка вручила найкращим читачам 2018 року найкращі подарунки – Книги та побажала всім подальшої дружби з бібліотекою.
   А далі ведучі заходу Олександра Зозуля та Сергій Пересунько запросили присутніх до перегляду театралізованого літературно-музичого свята «До нас у гості завітай, книгу зі святом привітай!», головними діючими особами якого були герої улюблених дитячих книг – принцеса Фіона, Шрек, морські корсари, поросятко Фунтік, клоун Бім, ролі яких майстерно виконали бібліотечні працівники.
   Вітали в цей день присутніх на святі і найталановитіші користувачі бібліотеки: Наліні Капанадзе – акробатичним номером «Троянда в склянці», дитячий колектив «Сузір’я Парадайс» – композицією «Танцююче покоління», Роман Молдаховський – «Піснею таємничого саду», Марина Даниленко – піснею «Свято» та неперевершений декламатор, частий гість бібліотечних заходів Борис Шпилька – уривком з вистави «Місто моєї відсутності», які надали святковому дійству більш емоційного забарвлення.
   Тиждень дитячого читання розпочато! На дітей чекає багато різноманітних пізнавально-розважальних заходів – бібліокафе «Книжкові смаколики від українських письменників», скап-зустріч з українською письменницею Зіркою Мензанюк, книжковий майдан «Поспішайте, цікаві книжки прочитайте», детективна вікторина «Досьє на літературних героїв», літературна галерея «Книжковий букет ювілярів», літературний семафор «Увага! Цікаві книги» та багато ін. Доповненням до заходів будуть і чудові книжкові виставки «Модні фішки сучасної книжки», «Літературні смаколики», «Гаряча десятка: десять найкращих новинок», «Вічне джерело натхнення» тощо.
   Отож, читайте і насолоджуйтесь читанням!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов