Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс (0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.03.2019

Калейдоскоп цікавих фактів «Канада»

   Калейдоскоп цікавих фактів «Канада», що зібрав гуртківців у березні, познайомив їх із цікавою країною, яка є найбільшою державою на своєму континенті та другою за величиною країною у світі. Що ж такого особливого в Канаді? Насамперед, це природа і люди. У Британській Колумбії найкрасивіші природні парки, поруч з Торонто — знаменитий Ніагарський водоспад, в Альберті взимку можна покататися на собачих упряжках, а в Галіфакс влітку поплавати на парусній яхті.
   Пізнавальна хвилинка «Національні свята» познайомила дітей із традиціями та улюбленими святами місцевого населення. Із задоволенням гуртківці здійснили заочну подорож до українських провінцій Саскачеван та Манітоба, де є Український музей Канади та фольклорний ансамбль українського танцю. Цікавий факт: місто Вінніпег (Манітоба) – місто-побратим Львова. Упродовж 20 років мером цього міста був канадський українець Стівен Дзюба. Особливо діти були у захваті від відеомандрівки до Ніагарського водоспаду.
   Наприкінці подорожі дітям був запропонований огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Знайомство з Канадою».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов