Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.03.2019

Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні

   15 березня 2019 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей проведено тренінг, організований Представництвом ЄС в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Його учасниками були фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей і представники дитячих та юнацьких бібліотек Київської, Полтавської, Харківської, Чернігівської областей та м. Сєверодонецьк.
   Представник парламентської експертної групи з євроінтеграції, керівник проекту Денис Черніков розповів присутнім про історію ЄС та принципи його існування. Координатор проекту Людмила Кудіна презентувала проекти, програми та інформаційні ресурси для підлітків та молоді, що впроваджує Представництво ЄС в Україні, розповіла про куточок Європейського Союзу, що буде облаштовано в 500 дитячих і юнацьких бібліотеках України, в якому буде представлено широкий спектр літератури про історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС, відносини ЄС та України, а також ігри, навчальні карти Європи з метою інформування дітей та юні про ЄС.
   Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, зазначила, що «ми бачимо бібліотеки як місцеві культурні центри, які є сучасними та привабливими. З огляду на це, бібліотеки повинні мати доступ до найбільш повної інформації про Європейський Союз, його інституції, його досягнення, можливість спілкуватися та співпрацювати один з одним».
   Учасники тренінгу познайомилися з актуальною інформацією про ЄС і можливостями співпраці за програмами, що фінансуються ЄС, дізналися про відкриту онлайн-платформу для спілкування, обговорили ідеї спільних проектів.
   Насамкінець, всі учасники тренінгу отримали сертифікат про участь в тренінгу в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов