Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.02.2019

Вулиці міста розповідають

   На берегах тихоплинної річки Псел розкинулось красень-місто Суми – місто, де ми народилися й живемо. Сьогодні у Сумах багато чого милує око: зелені парки і сквери, широкі площі і проспекти, затишні вулиці і провулки – історія і сучасність, що вдало вплелися у зовнішній вигляд нашого міста.
   Саме цій цікавій тематиці і було присвячене чергове засідання гуртка «Юні краєзнавці», яке проходило 26 лютого 2019 року у форматі прес-колажу «Вулиці міста розповідають». Спочатку члени гуртка – учні 2-х класів ЗОШ №12 слухали розповідь бібліотекаря «Про що говорять назви вулиць», яка супроводжувалась переглядом слайд-презентації «Вулиці міста розповідають…», потім здійснили захоплюючу віртуальну мандрівку на Майдан Незалежності – головну площу міста.
   Пізнавальною та корисною стала для дітей бесіда-знайомство «Зміни у назвах вулиць рідного міста», під час проведення якої вони отримали багато цікавої інформації. На особливу увагу заслуговувала бесіда-відгук «Я пишаюся тобою, рідна вулиця моя», під час якої діти із захватом і жвавим інтересом розповідали про вулиці, на яких вони живуть.
   На завершення прес-колажу було проведено огляд матеріалів тематичної полички «Вулиці рідного міста».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції