Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.02.2019

У світі звичайних речей не буває

   "У світі звичайних речей не буває". Під такою назвою 24 лютого 2019 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я».
   Інформаційна панорама з цікавих повідомлень здивувала членів клубу. Бібліотекар розповіла про різні потрібні предмети в нашому житті, якими ми користуємось щодня і навіть не замислюємося, як колись могли обходитися без них. Як деякі з них виникли та які вони були раніше цікаво було всім дізнатися. Наприклад, всім відомий і необхідний сьогодні пилосос колись був завбільшки як велика вантажівка, а праску треба було гріти довго на вогні. Які були найперші голки, як з’явилися окуляри, хто винайшов перший автомобіль, коли і навіщо люди придумали жуйку та з чого її виробляють сьогодні та багато ще цікавого почули діти.
   А хіт-парад цікавинок «Дещо з історії цукерок» взагалі всіх здивував. Саме з нього всі дізнались про найзнаменитіші та незвичайні цукерки у світі. Взагалі на засіданні Клубу всі відкрили для себе щось новеньке, невідоме досі. А потім діти з задоволенням переглянули журнали і книги, представлені на книжковій виставці «Малечі про цікаві речі», і знайшли в них багато різних цікавинок.

Фото


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції