Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.02.2019

Навчаємось віртуально

   На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації, з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників, удосконалення краєзнавчої діяльності дитячих бібліотек області, розповсюдження кращого досвіду роботи проведення заходів до 80-річчя Сумської області 20 лютого 2019 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено обласний вебінар «Бібліотечно-краєзнавчий туризм», до участі в якому залучилися фахівці 21 бібліотеки області, що надають послуги користувачам-дітям.
   Відкрила вебінар директор обласної бібліотеки для дітей Лілія Тогобіцька, яка побажала всім плідної праці, нових знань і креативних планів на майбутнє.
   Виступ головного методиста відділу інформації та маркетингу Бурятової Т.І. «Інновації в краєзнавчій роботі» був присвячений не тільки теоретичним і методичним порадам щодо використання інноваційних форм популяризації літератури краєзнавчої тематики, але й практичним напрацюванням дитячих бібліотек області з цього питання.
   Завідувач відділу естетичного виховання Литвиненко О.М. у своєму виступі «Бібліотечно-краєзначий туризм» наголосила на важливості проведення бібліотечно-краєзнавчих екскурсів у процесі знайомства дітей з історією рідного міста чи краю, провідний бібліотекар відділу естетичного виховання Гілюн С.І. висвітлила досвід роботи відділу щодо проведення віртуальних експедицій «Подорожі рідним краєм».
   Проведений захід з професійного навчання «дитячих» бібліотекарів Сумщини був плідним, адже, як показало спілкування в онлайн-режимі «питання-відповідь», бібліотечні заклади сьогодні займають достойне місце у громадському житті регіону, формуванні культурологічного середовища та духовному збагаченні особистості, а бібліотечні працівники роблять все для того, щоб виховати у своїх користувачів любов і дбайливе ставлення до рідного краю.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов